Slide-3-bg

Güven İlaçlama Hizmetleri 2013 yılından itibaren Kütahya merkez ve çevre il, ilçelerinde ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Müşteri memnuniyetini esas alan Güven İlaçlama kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ve deneyimli personeli ile her daim siz değerli müşterilerine kusursuz hizmeti prensip edinmiştir. 150 m² kapalı alan satış ofisi, Biyosidal deposu ve ilaç hazırlama odası ile gün geçtikçe teknolojik yeniliklerle çalışma ortamlarımızı geliştiriyoruz. Müşterilerimizi kesin çözümlere ulaştırmak, yaşam alanlarınızdaki tüm haşerelerden kurtarmak ve hatta gelecekteki sıkıntıları da ortadan kaldırmak öncelikli hedefimizdir. Güven İlaçlama Sağlık Bakanlığı Onaylı ruhsatı olan bir firmadır. Buna istinaden amacımız bilinçsiz ilaç firmalarına nazaran tam donanımlı ve tecrübeli ekibimiz ile 7/24 kesintisiz, sizin, sevdiklerinizin ve hatta müşterilerinizin sağlığını tehlikeye atmadan ilaçlama profesyonel Böcek/Haşere ilaçlama hizmetini vermektir. Unutmayalım ki ruhsatsız firmalar sizi zararlı Böcek/Haşerelerden kurtaramadığı gibi sağlığınızı da tehdit etmektedir. Güven İlaçlama acil çağrılarınıza anında cevap vermektedir. Yaşayabileceğiniz her türlü Böcek/Haşere problemlerinde tam donanımlı ekipmanlarımız ile özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuz alanındaki profesyonel bilgisini ve tecrübesini siz değerli müşterilerine hizmetini sunacaktır.

Vizyonumuz, Güven ilaçlama olarak; çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek. Sadece haşereleri imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak. Çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak. Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Misyonumuz,Güven ilaçlama olarak; Müşterilerimizin her zaman üstün kalite ve hizmet anlayışı ile halk sağlığı için ilaçlama hizmeti yapmak, çalışanlarımızın iş güvenliğini gerçekleştirmek ve çevreye gerekli özeni gösteren firma olmaktır. Firmamız kalite ve eğitim anlayışını sürekli geliştirerek insana ve çevreye duyarlı öncü bir şirket olmayı hedeflemektedir. Güven İlaçlama olarak yeni hedefdelerimiz insan yaşam kalitesini en üst düzeyde tutmak ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getiren firma olmaktır.

Call Now ButtonHemen Ara
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?